O nás

Kamenná prodejna dětské obuvi v Bechyni je tady pro Vás už od roku 2013. Začali jsme pomalu a jistě růst, rozšiřovat nabídku, sbírat zkušenosti praxí i odbornými školeními. Díky tomu všemu jsou Vám nyní tyto naše zkušenosti, vědomosti o dětských nožičkách, botičkách, jejich výrobcích, tak i specifikách dětských nožiček k dispozici. 

Online objednávání se bát nemusíte. Během covidu jsem získali opravdu cenné zkušenosti s výběrem bot "na dálku". Takže pokud si sami nevíte rady, volejte, pište - společně vybereme ty nejvhodnější boty pro Vaše dítě. 

Nezůstali jsme jen u dětských botiček. Dámská obuv se stala součástí našeho sortimentu již od začátku. V posledních letech zařazujeme také stále žádanější dámskou barefoot obuv. Koupíte u nás také dámské peněženky a  dámské kabelky.

Velmi žádaným zbožím jsou školní batohy TOPGAL. Najdete u nás širokou nabídku batohů pro všechny stupně vzdělávání - od mateřské školy, přes základní až po studium na střední i vysoké škole. A co nemáme momentálně skladem, objednáme a do týdne máte doma.

A až budete vypravovat do školy třeba svého budoucího prvňáčka, kromě batohů, bot, tenisek, bačkorek u nás můžete pořídit i kufříky a zástěry na výtvarnou výchovu, sáčky na cvičky, dětské peněženky, svačinové boxy a především Zdravé lahve různých velikostí.

Jsme tady pro Vás a zdravé nožky Vašich dětí

Vaše Botonožka